Лаптоп Dell Latitude 7650 N004L765016EMEA_VP_WIN - Core Ultra 7, 16 инча, 32GB, 512GB, Windows 11 Pro
3,059.37 € / 5,983.61 лв
Спецификации
| Описание | |
| Инсталирана операционна система | Windows 11 Pro |
| SSD | 512 GB PCIe NVMe M.2 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 165U |
| Брой ядра на CPU | 12 |
| Threads Quantity | 14 |
| CPU Cache Size | 12 MB |
| Turbo Clock Rate | до 4.9 GHz |
| Процесор - Име на ядро | Meteor Lake |
| Цокъл на процесора | 2049 |
| Installed RAM | 32 GB (Вградени) |
| Maximum Installable RAM | 32 GB (Built-in) |
| Технология на паметта | LPDDR5X SDRAM |
| Дължина на диагонала на екрана | 16 инча |
| Вид матрица | IPS |
| Тип на екрана | LCD |
| Максимална резолюция | 1920x1200 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 60 Hz |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Характеристики на дисплея | Anti-Glare / WVA / 250 nits Brightness / Full HD+ / 45% Color Gamut |
| Efficient-cores Quantity | 8 |
| Чипсет на видео карта | Intel Integrated |
| Уеб камера | Да |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| Аудио/Видео характеристики | Support native DisplayPort output over USB‑C / Support Thunderbolt 4 digital video output |
| Порт за слушалки | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Аудио чипсет | Realtek ALC3281 |
| Технология на батерията | Литиево Йонно Полимерна |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Вградени устройства | Finger Print Reader / Light Sensor / Proximity Sensor / Accelerometer / e-Compass / Hall Sensor / Touchpad / Speakers / Микрофон |
| Характеристики на клавиатурата | Клавиатура с подсветка |
| Локализация на клавиатурата | Български |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| WLAN | M.2 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Thunderbolt 4 | 2 (USB Type C) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Височина | 18.4 мм |
| Дълбочина | 250.42 мм |
| Ширина | 358 мм |
| Номинално тегло | 1.835 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Характеристики за сигурност | Intel vPro technology / Security Lock Slot / TPM 2.0 |
Производител на продукта
|
Производител |
Dell |
|
Адрес |
Round Rock, TX 78682, United States |
|
Контакти |
(877) 289-3355 |