Лаптоп Dell Latitude 5550 N012L555015EMEA_VP_UBU - Core Ultra 7, 15.6 инча, 16GB, 512GB
1,385.00 € / 2,708.82 лв
Полезни връзки:
Още лаптопи
Спецификации
| Описание | |
| Инсталирана операционна система | Linux Ubuntu |
| SSD | 512 GB PCIe NVMe M.2 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 165U |
| Брой ядра на CPU | 12 |
| Threads Quantity | 24 |
| CPU Cache Size | 12 MB |
| Turbo Clock Rate | до 4.9 GHz |
| Процесор - Име на ядро | Meteor Lake |
| Цокъл на процесора | 2049 |
| Installed RAM | 16 GB (2x8GB) |
| Maximum Installable RAM | 64 GB |
| Общ брой слотове за памет | 2 |
| Технология на паметта | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | SODIMM 260-pin |
| Стандарт на разширителен слот | M.2 (x2) |
| Дължина на диагонала на екрана | 15.6 инча |
| Тип на екрана | LCD |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 60 Hz |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Характеристики на дисплея | Светодиод (Подсветка) / Full HD / Anti-Glare |
| Performance-cores Quantity | 2 |
| Efficient-cores Quantity | 8 |
| Чипсет на видео карта | Intel Integrated |
| Уеб камера | 1080p |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio / MaxxAudio support |
| Аудио/Видео характеристики | Support native DisplayPort output over USB‑C / Support Thunderbolt 4 digital video output |
| Порт за слушалки | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Технология на батерията | Литиево Йонно Полимерна |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Вградени устройства | Finger Print Reader / Light Sensor / Accelerometer / Touchpad / Speakers / Микрофон / Четец на карти |
| Характеристики на клавиатурата | Клавиатура с подсветка |
| Локализация на клавиатурата | Български |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| LAN | Gigabit Ethernet / 1 (RJ-45) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| WI-FI | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| WLAN | M.2 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Thunderbolt 4 | 2 (USB Type-C) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Тип флаш памет | Micro SD / Micro SDHC / Micro SDXC |
| Височина | 20.8 мм |
| Дълбочина | 233.3 мм |
| Ширина | 357.8 мм |
| Номинално тегло | 1.62 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Характеристики за сигурност | Intel vPro technology / Security Lock Slot / TPM 2.0 |
| Чипсет на дънната платка | System on Chip (SoC) |
Производител на продукта
|
Производител |
Dell |
|
Адрес |
Round Rock, TX 78682, United States |
|
Контакти |
(877) 289-3355 |