Лаптоп Dell Latitude 5530 - Core i5 - 8GB -512GB - Windows 10 Pro
2,378.00 € / 4,650.96 лв
Спецификации
| Описание | |
| Инсталирана операционна система | Windows 10 Pro |
| Брой захранващи конектори | 1 |
| Процесор | Intel Core i5-1235U |
| Брой ядра на CPU | 10 |
| Threads Quantity | 12 |
| CPU Cache Size | 12 MB |
| Turbo Clock Rate | до 4.4 GHz |
| Installed RAM | 8 GB (1 slot) |
| Maximum Installable RAM | 64 GB |
| Общ брой слотове за памет | 2 |
| Технология на паметта | DDR4 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 3200MHz(PC4-25600) |
| Форм фактор на паметта | SODIMM 260-pin |
| Solid State Drive | 512 GB PCIe NVMe M.2 |
| Дължина на диагонала на екрана | 15.6 инча |
| Тип на екрана | LCD |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 60 Hz |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Характеристики на дисплея | Светодиод (Подсветка) / Full HD / anti-Glare / WVA |
| Чипсет на видео карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Уеб камера | 0.9 Mpixel |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| Аудио/Видео характеристики | Support native DisplayPort output over USB‑C / Support Thunderbolt 4 digital video output |
| Порт за слушалки | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Аудио чипсет | Realtek ALC3204 |
| Качество на аудио данни | 24-bit |
| Технология на батерията | Литиево Йонно Полимерна |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Вградени устройства | Четец за смарт карти / Accelerometer / Touchpad / Speakers / Микрофон |
| Характеристики на клавиатурата | Клавиатура с подсветка |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| LAN | Gigabit Ethernet / 1 (RJ-45) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| WI-FI | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Thunderbolt 4 | 2 (USB Type-C) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Височина | 22.15 мм |
| Дълбочина | 233.3 мм |
| Ширина | 357.8 мм |
| Номинално тегло | 1.59 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Характеристики за сигурност | Security Lock Slot / TPM 2.0 |
Производител на продукта
|
Производител |
Dell |
|
Адрес |
Round Rock, TX 78682, United States |
|
Контакти |
(877) 289-3355 |