Dell Latitude 3570 - i5-6200U / 4GB RAM / 500GB HDD
1,375.00 € / 2,689.27 лв
Характеристики
| Процесор: | Двуядрен Core i5-6200U с Hyper-Threading |
| Работна честота: | 2.30 GHz / 3 MB cache |
| Оперативна памет: | 4 GB - DDR3 1600 MHz |
| Видео карта: | Intel HD Graphics (Вградена) |
| Дисплей: | 15.6" HD LED (1366x768 пиксела) матов |
| Твърд диск: | 500 GB - 7200 rpm |
| Оптично устройство: | Не |
| Камера: | Да |
| Аудио: | Вградено |
| Мрежа: | 10/100/1000 Mbps |
| Безжичнa връзка: | Dell Wireless 1802 |
| Bluetooth 4.1 | |
| Интерфейси: | 1 x USB 2.0 |
| 2 x USB 3.0 | |
| 1 x HDMI | |
| 1 x RJ-45 (LAN) | |
| 1 x изход за слушалки | |
| Операционна система: | Ubuntu Linux 14.04 SP1 |
| Четец за карти: | Да |
| Цвят: | Черен |
| Батерия: | 6-клетъчна / 66WHrs |
| Размери: | 380 x 260 x 23.25 мм |
| Тегло: | 2.06 кг |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Други: | Без кирилизация на клавиатурата |
Производител на продукта
|
Производител |
Dell |
|
Адрес |
Round Rock, TX 78682, United States |
|
Контакти |
(877) 289-3355 |