Геймърски монитор AOC C27G2ZU/BK - 27 инча - Curved - 240 Hz
Custom Tabs
Безплатна доставка
Цена:
515.00 € / 1,007.25 лв
Продукти от същата категория
Описание:
Acer Nitro KG241Y X3 - KG серия - LCD монитор - гейминг - 24" (23.8" видима площ) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) 200 Hz - 300 cd/m² - HDR10 ..
98.00 € / 191.67 лв
Описание:
Acer Nitro XF240Y X1biiph - XF0 серия - LCD монитор - гейминг - 23.8" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) 180 Hz - 250 cd/m² - HDR10 - 1 ms - 2xH..
129.00 € / 252.30 лв
521.00 € / 1,018.99 лв
677.00 € / 1,324.10 лв
Описание на продукта
EAN код
5397184962718
Дължина на диагонала на екрана
27 инча
Вид матрица
IPS
Тип на екрана
LCD
В..
251.00 € / 490.91 лв
493.00 € / 964.22 лв
Характеристики
| Описание: | AOC Gaming C27G2ZU/BK - LED монитор - игри - извит - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 240 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 0,5 ms - DisplayPort - 2xHDMI - Вградени високоговорители |
| Тип на дисплея: | LCD монитор с LED подсветка / TFT активна матрица |
| Енергиен клас: | Клас F |
| Размер на диагонала: | 27" |
| Извит екран: | Да |
| Технология за адаптивно синхронизиране: | NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync Premium |
| Вградени устройства: | Хъб USB 3.2 Gen 1 |
| Тип панел: | VA |
| Съотношение: | 16:9 |
| Собствена разделителна способност: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 при 240 Hz |
| Наклон на пикселите: | 0,3114 mm |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| Контрастно съотношение: | 3000:1 / 80000000:1 (динамично) |
| Поддръжка на цветове: | 16,7 милиона цвята |
| Цветова гама: | 120% sRGB, 89% Adobe RGB |
| Време за отговор: | 0,5 ms (MPRT) |
| Вертикална честота на опресняване: | 48 - 240 Hz |
| Хоризонтална честота на опресняване: | 30 - 255 kHz |
| За игри: | Да |
| Хоризонтален ъгъл на гледане: | 178 |
| Вертикален ъгъл на гледане: | 178 |
| Технология на подсветката: | WLED |
| Характеристики: | Противоотблясъци, технология без трептене, твърдо покритие (3H), без полета |
| Аудио: | Колонки – стерео |
| Изходна мощност/канал: | 2 вата |
| Интерфейси: | 2 x HDMI DisplayPort 1.2 4 x USB 3.2 Gen 1 Слушалки |
| Механични | |
| Коригиране на позицията на дисплея: | Височина |
| Регулиране на височината: | 130 мм |
| Интерфейс за монтаж на VESA: | 100 x 100 mm |
| Разни | |
| Включени кабели: | 1 x HDMI кабел - 1,8 m 1 x DisplayPort кабел - 1,8 m |
| Размери & Подробности за теглото: | Без стойка - ширина: 61,237 см - дълбочина: 7,316 см - височина: 36,733 см - тегло: 4,1 кг |
| Размери (ШxДxВ): | 61,237 см x 22,74 см x 52,86 см - със стойка - тегло: 5,5 кг |
| EAN: | 4038986187374 |
| Гаранция: | 36 месеца |
Производител на продукта
| Производител | AOC |
| Адрес | AOC Envision Peripherals, Inc 490 N McCarthy Blvd, Unit 120Milpitas, California 95035, United States |
| Контакти | (888) 838-6388 |
Коментари
Категории: Геймърски монитори
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Геймърски монитор AOC C27G2ZU/BK - 27 инча - Curved - 240 Hz е възможно да има несъответствия.