Геймърски монитор AOC C24G2AE/BK - 23.6 инча - VA - 165Hz
371.00 € / 725.61 лв
Характеристики
| Описание: | AOC Gaming C24G2AE/BK - LED монитор - извит - 24" (23,6" видим) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 165 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 1 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort, VGA - високоговорители - черни, червени |
| Тип на дисплея: | LCD монитор с LED подсветка / TFT активна матрица |
| Енергиен клас: | Клас E |
| Размер на диагонала: | 24" |
| Видим размер: | 23,6" |
| Извит екран: | Да (1500R) |
| Технология за адаптивно синхронизиране: | AMD FreeSync Premium |
| Тип панел: | VA |
| Съотношение: | 16:9 |
| Разделителна способност: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 при 165 Hz |
| Пиксела на инч: | 93 |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| Контрастно съотношение: | 3000:1 / 80000000:1 (динамично) |
| Поддръжка на цветове: | 16,7 милиона цвята |
| Цветова гама: | 120% sRGB, 89% Adobe RGB |
| Време за реакция: | 1 ms (MPRT) |
| За игри: | Да |
| Хоризонтален ъгъл на гледане: | 178 |
| Вертикален ъгъл на гледане: | 178 |
| Покритие на екрана: | 3H твърдо покритие |
| Технология на подсветката: | WLED |
| Езици на екранно меню: | Многоезичен |
| Характеристики: | Режим на игра, FPS режим, технология без трептене, RTS режим, без граници, режим на състезание, компенсация на ниска честота на кадрите (LFC) |
| Цвят: | Черно, червено |
| Аудио | |
| Тип: | Колонки – стерео |
| Изходна мощност/канал: | 2 вата |
| Свързване | |
| Интерфейси: | 2 x HDMI 2 x DisplayPort 1.2 VGA Аудио вход Слушалки |
| Механични | |
| Коригиране на позицията на дисплея: | Завъртане (въртене), наклон |
| Ъгъл на наклон: | -4/+21,5 |
| Интерфейс за монтаж на VESA: | 100 x 100 mm |
| Разни | |
| Характеристики: | Слот за заключване за сигурност (кабелна ключалка се продава отделно) |
| Включени кабели: | 1 x HDMI кабел - 1,8 m 1 x DisplayPort кабел - 1,8 m |
| Тип на слота за сигурност: | Слот за сигурност Kensington |
| Размери & Тегло | |
| Размери & тегло: | Със стойка (най-висока позиция) - ширина: 53,61 см - дълбочина: 22,74 см - височина: 50,53 см Със стойка (най-ниска позиция) - ширина: 53,61 см - дълбочина: 22,74 см - височина: 37,53 см < br /> Без стойка - ширина: 53,61 см - дълбочина: 6,85 см - височина: 32,1 см |
| Стандарти за околната среда | |
| Сертифициран по ENERGY STAR: | Да |
| EAN: | 4038986148207 |
| Гаранция: | 36 месеца |
Производител на продукта
| Производител | AOC |
| Адрес |
AOC Envision Peripherals, Inc 490 N McCarthy Blvd, Unit 120 Milpitas, California 95035, United States |
| Контакти | (888) 838-6388 |