Геймърски монитор AOC 27G2SPU/BK - 27 инча 1920x1080 IPS Freesync 165Hz
200.00 € / 391.17 лв
Характеристики
| Описание: | AOC Gaming 27G2SPU/BK - LED монитор - игри - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 165 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1 ms - 2xHDMI, VGA, DisplayPort |
| EAN: | 4038986180238 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Тип на дисплея: | LCD монитор с LED подсветка / TFT активна матрица |
| Енергиен клас: | Клас F |
| Енергиен клас (HDR): | Клас F |
| Размер на диагонала: | 27" |
| Технология Adaptive-Sync: | AMD FreeSync Premium |
| Вградени устройства: | USB 3.1 Gen 1 хъб |
| Тип панел: | IPS |
| Съотношение: | 16:9 |
| Собствена разделителна способност: | FullHD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 165 Hz, HDMI: 144 Hz, VGA: 144 Hz) |
| Пиксел на инч: | 82 |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| Поддръжка на цветове: | 16,7 милиона цвята |
| Време за реакция: | 4 ms (сиво към сиво), 1 ms (MPRT) |
| Скорост на вертикално опресняване: | 48 - 165 Hz |
| Честота на хоризонтално опресняване: | 30 - 200 kHz |
| Игри: | Да |
| Хоризонтален зрителен ъгъл: | 178 |
| Вертикален зрителен ъгъл: | 178 |
| Технология за подсветка: | WLED |
| Характеристики: | Без рамки, технология e-Saver, Screen+ |
| Размери (ШxДxВ): | Със стойка (най-ниска позиция) - ширина: 61,25 см - дълбочина: 22,74 см - височина: 39,86 см - тегло: 5,2 кг Със стойка (най-висока позиция) - ширина: 61,25 см - дълбочина: 22,74 см - височина: 52,86 см - тегло: 5,2 кг |
| Тегло: | 5,2 кг |
| Свързване | |
| Интерфейси: | VGA DisplayPort 1.2 2 x HDMI Слушалки (минижак) 4 x USB 3.1 Gen 1 |
| Механични | |
| Настройки на позицията на дисплея: | Височина, завъртане (въртене), завъртане, накланяне |
| Ъгъл на наклон: | -5/+23 |
| Ъгъл на завъртане: | 60 |
| Регулиране на височината: | 130 mm |
| Интерфейс за монтаж VESA: | 100 x 100 mm |
| Разни | |
| Включени кабели: | 1 x HDMI кабел - 1,5 м 1 x DisplayPort кабел - 1,5 м |
| Захранване | |
| Консумирана мощност SDR (включен режим): | 26 kWh/1000h |
| Консумирана мощност HDR (включен режим): | 26 kWh/1000h |
| Консумирана мощност в режим на готовност: | 0,3 вата |
| Консумирана мощност (режим на изключване): | 0,3 вата |
Производител на продукта
| Производител | AOC |
| Адрес |
AOC Envision Peripherals, Inc 490 N McCarthy Blvd, Unit 120 Milpitas, California 95035, United States |
| Контакти | (888) 838-6388 |