Геймърски монитор AOC 24G2ZU/BK - 23.8 инча - 1920х1080 - TN
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 24G2ZU/BK
- SKU: 3887291
- EAN: 4038986147354
Продуктът е разгледан 274 пъти
Цена:
238.00 € / 465.49 лв
Продукти от същата категория
Описание:
Acer Nitro KG241Y X3 - KG серия - LCD монитор - гейминг - 24" (23.8" видима площ) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) 200 Hz - 300 cd/m² - HDR10 ..
98.00 € / 191.67 лв
Описание:
Acer Nitro XF240Y X1biiph - XF0 серия - LCD монитор - гейминг - 23.8" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) 180 Hz - 250 cd/m² - HDR10 - 1 ms - 2xH..
129.00 € / 252.30 лв
521.00 € / 1,018.99 лв
677.00 € / 1,324.10 лв
Описание на продукта
EAN код
5397184962718
Дължина на диагонала на екрана
27 инча
Вид матрица
IPS
Тип на екрана
LCD
В..
251.00 € / 490.91 лв
493.00 € / 964.22 лв
Характеристики
| Описание: | AOC Gaming 24G2ZU/BK - LED монитор - игри - 23.8" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) 240 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - високоговорители - черен с червени акценти |
| EAN: | 4038986147354 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Общи | |
| Тип на дисплея: | LCD монитор с LED подсветка / TFT активна матрица |
| Енергиен клас: | Клас F |
| Енергиен клас (HDR): | Клас F |
| Размер на диагонала: | 23,8 инча |
| Технология Adaptive-Sync: | AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC съвместим |
| Вградени устройства: | USB 3.0 хъб |
| Тип панел: | IPS |
| Съотношение: | 16:9 |
| Разделителна способност: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 при 240 Hz |
| Стъпка на пиксела: | 0,2745 мм |
| Яркост: | 350 cd/m² |
| Контраст: | 1000:1 / 80000000:1 (динамично) |
| Поддръжка на цветове: | 16,7 милиона цвята |
| Време за реакция: | 0,5 ms (MPRT) |
| Честота на вертикално опресняване: | 48 - 240 Hz |
| Честота на хоризонтално опресняване: | 30 - 280 kHz |
| Игри: | Да |
| Хоризонтален зрителен ъгъл: | 170 |
| Вертикален зрителен ъгъл: | 160 |
| Технология за подсветка: | WLED |
| Характеристики: | Anti-glare, Flicker Free technology, Hard Coating (3H), AOC Low Input Lag mode, Low Framerate Compensation (LFC), narrow-bezel design |
| Цвят: | Черен с червени акценти |
| Размери (ШxДxВ): | 53,92 см x 22,74 см x 50,38 см - със стойка |
| Тегло: | 5,03 кг |
| Аудио | |
| Тип: | Говорители - стерео |
| Изходна мощност / канал: | 2 W |
| Свързване | |
| Интерфейси: | 2 x HDMI DisplayPort Линеен аудио вход Слушалки 4 x USB 3.0 |
| Механични | |
| Настройки на позицията на дисплея: | Височина, завъртане (въртене), завъртане, накланяне |
| Ъгъл на наклон: | -4/+21,5 |
| Ъгъл на завъртане: | 60 |
| Регулиране на височината: | 130 мм |
| Интерфейс за монтаж VESA: | 100 x 100 мм |
| Разни | |
| Включени кабели: | 1 x HDMI кабел - 1,8 м 1 x DisplayPort кабел - 1,8 м |
| Размери и Тегло | |
| Размери и Подробности за теглото: | Без стойка - ширина: 53,92 см - дълбочина: 4,9 см - височина: 32,2 см |
Производител на продукта
| Производител | AOC |
| Адрес | AOC Envision Peripherals, Inc 490 N McCarthy Blvd, Unit 120Milpitas, California 95035, United States |
| Контакти | (888) 838-6388 |
Коментари
Категории: Геймърски монитори
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Геймърски монитор AOC 24G2ZU/BK - 23.8 инча - 1920х1080 - TN е възможно да има несъответствия.