Геймърски монитор AOC 24G2ZE/BK - 23.8 инча - 240 Hz
555.00 € / 1,085.49 лв
Характеристики
| Описание: | AOC Gaming 24G2ZE/BK - LED монитор - 23,8" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 240 Hz - TN - 350 cd/m² - 1000:1 - 0,5 ms - 2xHDMI |
| Тип на дисплея: | LCD монитор с LED подсветка / TFT активна матрица |
| Енергиен клас: | Клас F |
| Енергиен клас (HDR): | Клас F |
| Размер на диагонала: | 23,8" |
| Технология за адаптивно синхронизиране: | Съвместим с NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium |
| Тип панел: | TN |
| Съотношение: | 16:9 |
| Разделителна способност: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 при 240 Hz |
| Яркост: | 350 cd/m² |
| Контрастно съотношение: | 1000:1 / 80000000:1 (динамично) |
| Поддръжка на цветове: | 16,7 милиона цвята |
| Цветова гама: | 105% sRGB, 78% Adobe RGB |
| Време за отговор: | 0,5 ms (MPRT) |
| Вертикална честота на опресняване: | 48 - 240 Hz |
| Хоризонтална честота на опресняване: | 30 - 280 kHz |
| Хоризонтален ъгъл на гледане: | 170 |
| Вертикален ъгъл на гледане: | 160 |
| Технология на подсветката: | WLED |
| Характеристики: | Технология без трептене, твърдо покритие (3H), AOC режим с ниско закъснение на входа, компенсация на ниска честота на кадрите (LFC), дизайн с тесни рамки |
| Цвят: | Черно, червено |
| Интерфейси: | 2 x HDMI DisplayPort Аудио вход Слушалки |
| Включени кабели: | 1 x HDMI кабел - 1,8 m 1 x DisplayPort кабел - 1,8 m |
| Размери & Подробности за теглото: | Без стойка - ширина: 53,92 см - дълбочина: 4,9 см - височина: 32,2 см Със стойка - ширина: 53,92 см - дълбочина: 22,74 см - височина: 43,98 см - тегло: 4,42 кг |
| EAN: | 4038986147361 |
| Гаранция: | 60 месеца |
Производител на продукта
| Производител | AOC |
| Адрес |
AOC Envision Peripherals, Inc 490 N McCarthy Blvd, Unit 120 Milpitas, California 95035, United States |
| Контакти | (888) 838-6388 |