Геймърски монитор AOC 24G2SU/BK - 23.8 инча - 165Hz
393.00 € / 768.64 лв
Характеристики
| Описание: | AOC Gaming 24G2SU/BK - Серия G2 - LED монитор - игри - 24" (23,8" видими) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 165 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - Вградени високоговорители |
| Тип на дисплея: | LCD монитор с LED подсветка / TFT активна матрица |
| Енергиен клас: | Клас F |
| Енергиен клас (HDR): | Клас F |
| Размер на диагонала: | 24" |
| Видим размер: | 23,8" |
| Технология за адаптивно синхронизиране: | NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync Premium |
| Вградени устройства: | Хъб USB 3.1 Gen 1 |
| Тип панел: | VA |
| Съотношение: | 16:9 |
| Собствена разделителна способност: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 при 165 Hz |
| Яркост: | 350 cd/m² |
| Контрастно съотношение: | 3000:1 |
| Поддръжка на цветове: | 16,7 милиона цвята |
| Цветова гама: | 125,95% sRGB (CIE 1931), 94,43% Adobe RGB (CIE 1931) |
| Време за отговор: | 4 ms (сиво към сиво); 1 ms (MPRT). |
| Вертикална честота на опресняване: | 48 - 165 Hz |
| Хоризонтална честота на опресняване: | 30 - 200 kHz |
| Игри: | Да |
| Хоризонтален ъгъл на гледане: | 178 |
| Вертикален ъгъл на гледане: | 178 |
| Покритие на екрана: | Против отблясъци |
| Технология на подсветката: | WLED |
| Характеристики: | Режим на ниска синя светлина, ниско забавяне на входа |
| Аудио: | Колонки – стерео |
| Изходна мощност/канал: | 2 вата |
| Интерфейси: | Слушалки DisplayPort 1.2 2 x HDMI 4 x USB 3.1 Gen 1 надолу по веригата USB upstream Аудио вход |
| Коригиране на позицията на дисплея: | Височина, завъртане (въртене), завъртане, наклон |
| Ъгъл на наклон: | -5/+23 |
| Регулиране на височината: | 130 мм |
| Интерфейс за монтаж на VESA: | 100 x 100 mm |
| Включени кабели: | 1 x HDMI кабел - 1,8 m 1 x DisplayPort кабел - 1,8 m |
| Размери & Подробности за теглото: | Със стойка (най-ниска позиция) - ширина: 53,905 см - дълбочина: 22,736 см - височина: 37,461 см - тегло: 4,3 кг Със стойка (най-висока позиция) - ширина: 53,905 см - дълбочина: 22,736 см - височина: 50,461 см - тегло: 4,3 кг Без стойка - ширина: 53,905 см - дълбочина: 4,72 см - височина: 32,21 см |
| EAN: | 4038986199902 |
| Гаранция: | 36 месеца |
Производител на продукта
| Производител | AOC |
| Адрес |
AOC Envision Peripherals, Inc 490 N McCarthy Blvd, Unit 120 Milpitas, California 95035, United States |
| Контакти | (888) 838-6388 |