Геймърски монитор Acer VG270M3 - 27 инча - 1920 x 1080 - IPS
- Наличност: Изчерпан
- Модел: UM.HV0EE.303
- SKU: 46485568
- EAN: 4711121614958
Продуктът е разгледан 115 пъти
Цена:
183.00 € / 357.92 лв
Продукти от същата категория
Описание:
Acer Nitro KG241Y X3 - KG серия - LCD монитор - гейминг - 24" (23.8" видима площ) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) 200 Hz - 300 cd/m² - HDR10 ..
98.00 € / 191.67 лв
Описание:
Acer Nitro XF240Y X1biiph - XF0 серия - LCD монитор - гейминг - 23.8" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) 180 Hz - 250 cd/m² - HDR10 - 1 ms - 2xH..
129.00 € / 252.30 лв
521.00 € / 1,018.99 лв
677.00 € / 1,324.10 лв
Описание на продукта
EAN код
5397184962718
Дължина на диагонала на екрана
27 инча
Вид матрица
IPS
Тип на екрана
LCD
В..
251.00 € / 490.91 лв
493.00 € / 964.22 лв
Характеристики
| Описание: | Acer Nitro VG270 M3bmiipx - VG0 Series - LED монитор - игри - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) 180 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0,5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - говорители - черен |
| EAN: | 4711121614958 |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Общи | |
| Тип на дисплея: | LCD монитор с LED подсветка / TFT активна матрица |
| Енергиен клас: | Клас E |
| Енергиен клас (HDR): | Клас G |
| Размер на диагонала: | 27 инча |
| Технология Adaptive-Sync: | AMD FreeSync Premium |
| Тип панел: | IPS |
| Съотношение: | 16:9 |
| Разделителна способност: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 при 180 Hz |
| Стъпка на пиксела: | 0,31 мм |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| Контраст: | 1000:1 / 100000000:1 (динамично) |
| HDR формат: | HDR10 |
| Поддръжка на цветове: | 16,7 милиона цвята |
| Цветова гама: | 99% sRGB |
| Време за реакция: | 1 ms (сиво към сиво), 0,5 ms (сиво към сиво мин.) |
| Честота на вертикално опресняване: | 48 - 180 Hz |
| Честота на хоризонтално опресняване: | 30 - 205 kHz |
| Игри: | Да |
| Хоризонтален зрителен ъгъл: | 178 |
| Вертикален зрителен ъгъл: | 178 |
| Покритие на екрана: | Противоотблясъци |
| Технология за подсветка: | LED подсветка |
| Характеристики: | Acer Adaptive Contrast Management (ACM), 3-странно без рамка, 6-битова + FRC дълбочина на цвета |
| Цвят: | Черен |
| Размери (ШxДxВ): | 61,47 см x 23,97 см x 45,71 см - със стойка |
| Тегло: | 4,8 кг |
| Аудио | |
| Тип: | Високоговорители |
| Изходна мощност / канал: | 2 W |
| Свързване | |
| Интерфейси: | 2 x HDMI DisplayPort 1.2 Линеен аудио изход |
| Механични | |
| Коригиране на позицията на дисплея: | Накланяне |
| Ъгъл на наклон: | -5/+20 |
| Интерфейс за монтаж VESA: | 100 x 100 мм |
| Разни | |
| Характеристики: | Слот за защитна ключалка (кабелната ключалка се продава отделно), поддръжка на VESA интерфейс |
| Включени кабели: | 1 x HDMI кабел |
| Тип защитен слот: | Слот за сигурност Kensington |
| Захранване | |
| Консумирана мощност SDR (включен режим): | 21 kWh/1000h |
| Консумирана мощност HDR (включен режим): | 30 kWh/1000h |
| Консумирана мощност (типична): | 23 W |
| Консумирана мощност (макс.): | 48 W |
| Консумирана мощност в режим на готовност: | 0,5 W |
| Консумирана мощност (режим на изключване): | 0,3 W |
| Размери и Тегло | |
| Размери и Подробности за теглото: | Със стойка - ширина: 61,47 см - дълбочина: 23,97 см - височина: 45,71 см - тегло: 4,8 кг Без стойка - ширина: 61,47 см - дълбочина: 6,81 см - височина: 36,77 см - тегло: 4,35 кг |
Производител на продукта
| Производител | Acer |
| Адрес | 1730 North First Street, Suite 400, San Jose, CA 95112 |
| Контакти | (408) 533-7700 |
Коментари
Категории: Геймърски монитори
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Геймърски монитор Acer VG270M3 - 27 инча - 1920 x 1080 - IPS е възможно да има несъответствия.