Windows
Геймърски лаптоп Lenovo LOQ Gaming 83JC002CBM - Ryzen 7, 15.6 инча, 24GB, 1TB, RTX4050, Windows 11 Home
Custom Tabs
Безплатна доставка
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 83JC002CBM
- SKU: 47271588
- EAN: 198153502868
Продуктът е разгледан 91 пъти
Цена:
2,306.00 € / 4,510.14 лв
Продукти от същата категория
Описание:
Acer Nitro V 15 AI ANV15-42 - AMD Ryzen 7 - 7445HS / до 4.7 GHz - ESHELL - GF RTX 4050 - 16 GB RAM - 1.024 TB SSD NVMe - 15.6" IPS 1920 x 1..
1,057.00 € / 2,067.31 лв
Описание:
Acer Nitro V 15 AI ANV15-42 - AMD Ryzen 7 - 7445HS / до 4.7 GHz - без ОС - NVIDIA GeForce RTX 3050 / AMD Radeon 740M - 16 GB RAM - 512 GB S..
913.00 € / 1,785.67 лв
Описание:
Acer Nitro V 15 ANV15-52-722K - Intel Core i7 - 13620H / до 4.9 GHz - Без ОС - GeForce RTX 5060 - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 15.6" IPS 192..
1,346.00 € / 2,632.55 лв
Описание:
Acer Nitro V 15 ANV15-52-74V3 - Intel Core i7 - 13620H / до 4.9 GHz - Без ОС - GeForce RTX 5050 - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 15.6" IPS 192..
1,242.00 € / 2,429.14 лв
Описание:
Acer Nitro V 15 ANV15-52 - Intel Core i7 - 13620H / до 4.9 GHz - ESHELL - GeForce RTX 5050 - 16 GB RAM - 1.024 TB SSD NVMe - 15.6" IPS 1920..
1,226.00 € / 2,397.85 лв
Описание:
Acer Nitro V 15 ANV15-52 - Intel Core i9 - 13900H / до 5.4 GHz - ESHELL - GeForce RTX 5060 - 16 GB RAM - 1.024 TB SSD NVMe - 15.6" IPS 1920..
1,358.00 € / 2,656.02 лв
Характеристики
| Описание: | Lenovo LOQ 15ARP9 83JC - 180-градусов шарнирен дизайн - AMD Ryzen 7 - 7435HS / до 4,5 GHz - Win 11 Home - GF RTX 4050 - 24 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 15,6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) 144 Hz - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6 - сив - kbd: български |
| EAN: | 0198153502868 |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Операционна система: | Windows 11 Home - английски |
| Процесор/чипсет | |
| CPU: | AMD Ryzen 7 7435HS / 3,1 GHz |
| Максимална турбо честота: | 4,5 GHz |
| Брой ядра: | 8-ядрен |
| Кеш: | L3 - 16 MB |
| Характеристики: | Интегриран контролер на паметта |
| Памет | |
| RAM: | 24 GB (2 x 12 GB) |
| Поддържана максимална RAM: | 32 GB |
| Технология: | DDR5 SDRAM |
| Номинална честота: | 4800 MHz |
| Форм фактор: | SO-DIMM 262-пинов |
| Брой слотове: | 2 |
| Свободни слотове: | 0 |
| Съхранение | |
| SSD: | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Дисплей | |
| Тип: | 15,6" - IPS |
| Резолюция: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| V-Sync Rate при максимална разделителна способност: | 144 Hz |
| Широкоекранен: | Да |
| Съотношение: | 16:9 |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| Цветова гама: | 100% sRGB |
| Характеристики: | Противоотблясъци, съвместим с NVIDIA G-SYNC, технология за ниски нива на синя светлина |
| Аудио и Видео | |
| Графичен процесор: | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Видео памет: | 6 GB GDDR6 SDRAM |
| Камера: | Да - 720p |
| Характеристики на камерата: | Фиксиран фокус, капаче на електронната камера |
| Звук: | Стерео високоговорители, двоен микрофон |
| Кодек: | Realtek ALC3287 |
| Съвместими стандарти: | Аудио с висока разделителна способност |
| Аудио функции: | Изход: Nahimic аудио |
| Вход | |
| Тип: | Клавиатура, тъчпад |
| Подсветка на клавиатурата: | Да (бяла) |
| Подредба на клавиатурата: | български |
| Цифрова клавиатура: | Да |
| Характеристики: | Устойчив на разливане, мултитъч тъчпад, тъчпад без бутони, прецизен тъчпад |
| Комуникации | |
| Безжично: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Мрежов интерфейс: | Gigabit Ethernet |
| Характеристики: | Двоен поток (2x2) |
| Батерия | |
| Технология: | Литиево полимерна |
| Капацитет: | 60 Wh |
| Връзки и Разширяване | |
| Слотове: | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 свободен) |
| Подробности за интерфейсите: | 3 x USB 3.2 Gen 2 USB-C 3.2 Gen 2 (поддържа DisplayPort 1.4 Alt Mode) (140 W захранване) HDMI Комбиниран жак за слушалки/микрофон (мини телефон 3,5 мм) LAN (RJ-45) |
| Софтуер | |
| Включен софтуер: | Microsoft Office (пробна версия) |
| Разни | |
| Цвят: | Сив |
| Сигурност: | Чип за сигурност на фърмуерен доверен платформен модул (TPM 2.0) |
| Характеристики: | LA1 чип |
| Размери и Тегло | |
| Размери (ШxДxВ): | 35,986 см x 25,87 см x 2,39 см |
| Тегло: | 2,38 кг |
Производител на продукта
| Производител | Lenovo |
| Адрес | 8001 Development Drive, Morrisville, NC 27560, United States |
| Контакти | +1 (855) 253-6686 |
Коментари
Категории: Геймърски лаптопи
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Геймърски лаптоп Lenovo LOQ Gaming 83JC002CBM - Ryzen 7, 15.6 инча, 24GB, 1TB, RTX4050, Windows 11 Home е възможно да има несъответствия.