Геймърски лаптоп Lenovo Legion 5 - Core i5 - 16GB - 512GB - RTX3060
Custom Tabs
Безплатна доставка
Цена:
2,784.00 € / 5,445.03 лв
Продукти от същата категория
Описание:
Acer Nitro V 15 AI ANV15-42 - AMD Ryzen 7 - 7445HS / до 4.7 GHz - ESHELL - GF RTX 4050 - 16 GB RAM - 1.024 TB SSD NVMe - 15.6" IPS 1920 x 1..
1,057.00 € / 2,067.31 лв
Описание:
Acer Nitro V 15 AI ANV15-42 - AMD Ryzen 7 - 7445HS / до 4.7 GHz - без ОС - NVIDIA GeForce RTX 3050 / AMD Radeon 740M - 16 GB RAM - 512 GB S..
913.00 € / 1,785.67 лв
Описание:
Acer Nitro V 15 ANV15-52-722K - Intel Core i7 - 13620H / до 4.9 GHz - Без ОС - GeForce RTX 5060 - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 15.6" IPS 192..
1,346.00 € / 2,632.55 лв
Описание:
Acer Nitro V 15 ANV15-52-74V3 - Intel Core i7 - 13620H / до 4.9 GHz - Без ОС - GeForce RTX 5050 - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 15.6" IPS 192..
1,242.00 € / 2,429.14 лв
Описание:
Acer Nitro V 15 ANV15-52 - Intel Core i7 - 13620H / до 4.9 GHz - ESHELL - GeForce RTX 5050 - 16 GB RAM - 1.024 TB SSD NVMe - 15.6" IPS 1920..
1,226.00 € / 2,397.85 лв
Описание:
Acer Nitro V 15 ANV15-52 - Intel Core i9 - 13900H / до 5.4 GHz - ESHELL - GeForce RTX 5060 - 16 GB RAM - 1.024 TB SSD NVMe - 15.6" IPS 1920..
1,358.00 € / 2,656.02 лв
Характеристики
| Описание: | Lenovo Legion 5 15IAH7H 82RB - Intel Core i5 12500H / 2,5 GHz - без ОС - GF RTX 3060 - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15,6" IPS 2560 x 1440 (WQHD) 165 Hz - Wi-Fi 6E - сив - kbd: български |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Процесор/чипсет | |
| CPU: | Intel Core i5 (12-то поколение) 12500H / 2,5 GHz |
| Максимална турбо скорост: | 4,5 GHz |
| Брой ядра: | 12-ядрен |
| Кеш: | 18 MB |
| Памет | |
| RAM: | 16 GB (2 x 8 GB) |
| Поддържана максимална RAM: | 32 GB |
| Технология: | DDR5 SDRAM |
| Скорост: | 4800 MHz |
| Номинална скорост: | 4800 MHz |
| Брой слотове: | 2 |
| Съхранение | |
| SSD: | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Дисплей | |
| Тип: | 15,6 инча - IPS |
| Технология за подсветка на LCD: | LED подсветка |
| Резолюция: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| V-Sync Rate при максимална разделителна способност: | 165 Hz |
| Широкоекранен: | Да |
| Съотношение на изображението: | 16:9 |
| Яркост на изображението: | 300 cd/m² |
| Цветова гама: | 100% sRGB |
| Характеристики: | Anti-glare, NVIDIA G-SYNC compatible, 178 viewing angle, DC dimmer, Dolby Vision |
| Аудио и Видео | |
| Конфигурация с няколко GPU: | 1 единична GPU карта / интегрирана GPU |
| Графичен процесор: | NVIDIA GeForce RTX 3060 / Intel Iris Xe Graphics |
| Видео памет: | 6 GB GDDR6 SDRAM |
| Максимално поддържани монитори: | 3 външни монитора(а) |
| Характеристики на видео системата: | NVIDIA Resizable BAR, Advanced Optimus, Dynamic Boost 2.0 |
| Готовност за VR: | Да |
| Игри: | Да |
| Камера: | Да - 1080p |
| Характеристики на камерата: | Фиксиран фокус, затвор на електронната камера |
| Звук: | Стерео високоговорители, двоен микрофон |
| Кодек: | Realtek ALC3287 |
| Съвместими стандарти: | Аудио с висока разделителна способност |
| Вход | |
| Тип: | Клавиатура, тъчпад |
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Подредба на клавиатурата: | български |
| Цифрова клавиатура: | Да |
| Характеристики: | Тъчпад с множество докосвания, тъчпад без бутони, бяла LED подсветка |
| Комуникации | |
| Безжично: | Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Безжичен контролер: | M.2 карта |
| Мрежов интерфейс: | Gigabit Ethernet |
| Характеристики: | Двоен поток (2x2) |
| Батерия | |
| Технология: | Литиево полимерна |
| Капацитет: | 80 Wh |
| Време на изпълнение: | До 6,68 часа |
| Връзки и Разширяване | |
| Слотове: | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) |
| Интерфейси: | USB 3.2 Gen 1 (винаги включен) 2 x USB 3.2 Gen 1 USB-C 3.2 Gen 2 (поддържа DisplayPort 1.4 Alt Mode) USB-C 3.2 Gen 2 (поддържа DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Подаване на захранване) USB4 (поддържа Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) LAN HDMI Комбиниран жак за слушалки/микрофон |
| Разни | |
| Цвят: | Сив |
| Сигурност: | Чип за сигурност на фърмуерен доверен платформен модул (TPM 2.0) |
| Характеристики: | Администраторска парола, парола за твърд диск, парола при включване, супер бързо зареждане |
| Размери и Тегло | |
| Размери (ШxДxВ): | 35,88 см x 26,235 см x 1,999 см |
| Тегло: | 2,4 кг |
Производител на продукта
| Производител | Lenovo |
| Адрес | 8001 Development Drive, Morrisville, NC 27560, United States |
| Контакти | +1 (855) 253-6686 |
Коментари
Категории: Геймърски лаптопи
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Геймърски лаптоп Lenovo Legion 5 - Core i5 - 16GB - 512GB - RTX3060 е възможно да има несъответствия.