Геймърски лаптоп Lenovo Gaming 3 - Core i5 - 120Hz - 16GB - 512GB - GTX1650
1,631.00 € / 3,189.96 лв
Характеристики
| Описание: | Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6 82K1 - Core i5 11300H / 3,1 GHz - без операционна система - GF GTX 1650 - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15,6" IPS 1920 x 1080 пиксела |
| Процесор: | Intel Core i5 (11-то поколение) 11300H / 3,1 GHz |
| Максимална турбо скорост: | 4,4 GHz |
| Брой ядра: | Четириядрен |
| Кеш: | 8 MB |
| Памет | |
| RAM: | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Максимален поддържан RAM: | 16 GB |
| Технология: | DDR4 SDRAM |
| Скорост: | 3200 MHz |
| Форм фактор: | SO-DIMM 260-пинов |
| Количество слотове: | 2 |
| Празни слотове: | 1 |
| Съхранение | |
| Основно хранилище: | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Дисплей | |
| Тип: | 15,6" - IPS |
| Технология на LCD подсветката: | LED подсветка |
| Резолюция: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Скорост на V-Sync при максимална разделителна способност: | 120 Hz |
| Широкекранен: | Да |
| Съотношение на изображението: | 16:9 |
| Характеристики: | Против отблясъци, 170° ъгъл на видимост, DC димер |
| Аудио & Видео | |
| Графичен процесор: | NVIDIA GeForce GTX 1650 / Intel Iris Xe Graphics |
| Видео памет: | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| В готовност за VR: | Да |
| Камера: | Да – 720p |
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Цифрова клавиатура: | Да |
| Характеристики: | Тъчпад с множество докосвания, тъчпад без бутони, бяла LED подсветка |
| Комуникации | |
| Безжично: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Мрежов интерфейс: | Gigabit Ethernet |
| Батерия | |
| Технология: | Литиево-полимерна |
| Капацитет: | 45 Wh |
| Време на работа: | До 8 часа |
| Връзки & Разширяване | |
| Интерфейси: | 2 x USB 3.2 Gen 1 USB-C 3.2 Gen 1 HDMI Комбиниран жак за слушалки/микрофон LAN |
| Цвят: | Черен |
| Материал на корпуса: | Поликарбонат ABS |
| Размери (ШxДxВ): | 35,96 см x 25,19 см x 2,42 см |
| Тегло: | 2,25 кг |
| EAN: | 0195713678582 |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Операционна система: | Няма операционна система |
Производител на продукта
| Производител | Lenovo |
| Адрес | 8001 Development Drive, Morrisville, NC 27560, United States |
| Контакти | +1 (855) 253-6686 |