Геймърски компютър Lenovo IdeaCentre Gaming 5 - Ryzen 5 - 16GB - GTX1650
1,344.00 € / 2,628.64 лв
Характеристики
| Описание: | Lenovo IdeaCentre Gaming5 14ACN6 90RW - Tower - Ryzen 5 5600G / 3,9 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - NVMe - GF GTX 1650 SUPER - GigE - WLAN: Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac /ax |
| EAN: | 0196118194530 |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Общи | |
| Форма на продукта: | Tower |
| Вградени устройства: | Преден системен вентилатор, заден системен вентилатор |
| Игри: | Да |
| Цвят: | Гарваново черно |
| Процесор/чипсет | |
| Процесор: | AMD Ryzen 5 5600G |
| Частота: | 3,9 GHz |
| Максимална турбо скорост: | 4,4 GHz |
| Брой ядра: | 6-ядрен |
| L2 кеш: | 3 MB |
| Тип чипсет: | AMD PRO 565 |
| Кеш памет | |
| Инсталиран размер: | Кеш L3 - 16 MB |
| Кеш на процесор: | 16 MB |
| RAM | |
| Инсталиран размер: | 16 GB / 32 GB (макс.) |
| Технология: | DDR4 SDRAM - не-ECC |
| Ефективна скорост на паметта: | 3200 MHz |
| Фактор на формата: | DIMM 288-пинов |
| Слотове: | 2 (Общо) / 1 (празен) |
| Характеристики: | Небуферирана, двуканална архитектура на паметта |
| Конфигурационни характеристики: | 1 x 16 GB |
| Твърд диск | |
| Тип: | SSD - M.2 2280 |
| Капацитет: | 512 GB |
| Тип интерфейс: | PCI Express |
| Характеристики: | NVM Express (NVMe) |
| Контролер за съхранение | |
| Тип: | 1 x SATA |
| Оптично хранилище | |
| Тип: | Няма оптично устройство |
| Четец на карти | |
| Тип: | Четец на карти 3 в 1 |
| Поддържани карти с флаш памет: | SD, SDHC, SDXC |
| Графичен контролер | |
| Графичен процесор: | NVIDIA GeForce GTX 1650 SUPER |
| Видео памет: | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Видео интерфейси: | HDMI, DisplayPort |
| Аудио изход | |
| Съвместими стандарти: | Аудио с висока разделителна способност |
| Входно устройство | |
| Тип: | Мишка, клавиатура |
Производител на продукта
| Производител | Lenovo |
| Адрес | 8001 Development Drive, Morrisville, NC 27560, United States |
| Контакти | +1 (855) 253-6686 |