Геймърски компютър HP OMEN 9Z8J5EA#AKS - Core i7, 32GB, 1TB, RTX 4070
Custom Tabs
Безплатна доставка
Цена:
2,100.00 € / 4,107.24 лв
Характеристики
| Описание: | OMEN 25L от HP GT14-2013nu - microATX - Core i7 i7-14700F / до 5,4 GHz - RAM 32 GB - SSD 1 TB - NVMe - GeForce RTX 4070 Super - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi -Fi 6) WLAN: - 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 - FreeDOS - черен |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Общи | |
| Форм фактор: | Micro-ATX |
| Вградени устройства: | 92 mm RGB въздушен охладител с 2 топлинни тръби |
| Игри: | Да |
| Процесор/чипсет | |
| CPU: | Intel Core i7 (14-то поколение) i7-14700F |
| Честота: | 2,1 GHz (P-core) / 1,5 GHz (E-core) |
| Максимална турбо честота: | 5,4 GHz (P-core) / 4,2 GHz (E-core) |
| Брой ядра: | 20-ядрен |
| L2 кеш: | 28 MB |
| Основни характеристики на процесора: | Технология Hyper-Threading, Intel Turbo Boost Technology 2, Intel Smart Cache, Intel Turbo Boost Max 3.0 |
| Кеш памет | |
| Инсталиран размер: | Кеш L3 - 33 MB |
| Кеш на процесор: | 33 MB |
| RAM | |
| Инсталиран размер: | 32 GB / 128 GB (макс.) |
| Технология: | DDR5 SDRAM |
| Ефективна честота на паметта: | 4800 MHz |
| Номинална честота на паметта: | 4800 MHz |
| Форм фактор: | DIMM 288-пинов |
| Слотове: | 4 (Общо) / 2 (свободни) |
| Характеристики: | Небуфериран |
| Конфигурационни функции: | 2 x 16 GB |
| Твърд диск | |
| Тип: | SSD - M.2 |
| Капацитет: | 1 x 1 TB |
| Тип интерфейс: | PCI Express |
| Характеристики: | NVM Express (NVMe) |
| Графичен контролер | |
| Графичен процесор: | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER |
| Видео памет: | 12 GB GDDR6X SDRAM |
| Видео интерфейси: | HDMI, DisplayPort |
| Аудио изход | |
| Режим на извеждане на звук: | 5.1 канален съраунд |
| Съвместими стандарти: | DTS:X Ultra, Omen Audio Control |
| Работа в мрежа | |
| Поддържана безжична LAN: | Да |
| Безжична NIC: | Realtek RTL8852BE |
| Характеристики: | Двоен поток (2x2) |
| Разширяване/Свързване | |
| Слотове: | 1 (общо) / 0 (свободни) x PCIe x16 1 (общо) / 1 (свободен) x PCIe x4 2 (общо) / 1 (свободен) x M.2 карта ( за SSD) 1 (общо) / 0 (свободни) x M.2 карта (за WLAN) |
| Интерфейси: | 2 x USB 3.2 Gen 1 (2 отпред) (зареждане на батерията 1.2, режим на заспиване и зареждане) 4 x USB 2.0 (2 отпред, 2 отзад) 1 x слушалки/микрофон (1 в отпред) 2 x микрофон (1 отпред, 1 отзад) 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 отзад) 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 отзад) 2 x USB 3.2 Gen 2 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x аудио линеен вход (1 отзад) 1 x аудио линеен изход (1 отзад) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 3 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Захранване | |
| Осигурено захранване: | 800 W |
| Сертификация 80 PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Размери и Тегло | |
| Ширина: | 16,5 см |
| Дълбочина: | 39,61 см |
| Височина: | 44,8 см |
| Тегло: | 13,81 кг |
Производител на продукта
| Производител | HP |
| Адрес | 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States |
| Контакти | smb.sales@hp.com |
Коментари
Категории: Геймърски компютри
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Геймърски компютър HP OMEN 9Z8J5EA#AKS - Core i7, 32GB, 1TB, RTX 4070 е възможно да има несъответствия.