Геймърска подложка Logitech G740 Gaming Maouse Pad - EER2
42.00 € / 82.14 лв
Полезни връзки:
Още геймърски подложки
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 5099206104365 |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0 кг |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0 кг |
| Брой в пакет | 4 |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане | Да |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Ново име на аксесоар | G740 Gaming Maouse Pad - EER2 |
| Пакети в кашон | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 0.4 кг |
| Тегло на пакет - Бруто (кг) | 1.87 кг |
| Тегло на пакет - Нето (кг) | 0.4 кг |
| Тип пакет | С опаковка |
| Гаранционни условия (месец) | 24 мес. |
Производител на продукта
|
Производител |
Logitech |
|
Адрес |
3930 N 1st St, San Jose, California 95134, USA |
|
Контакти |
support@logi.com |