Геймърска подложка Cougar Arena Orange Gaming
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CG3PAREHBXRB50001
- EAN: CG3PAREHBXRB50001
Продуктът е разгледан 150 пъти
Цена:
40.00 € / 78.23 лв
Продукти от същата категория
Цвят: Черен Размери: 380 х 280 х 0.8 мм Други: Изключително тънък - само 0.8мм Максимална точност на сканиране Ерго..
17.00 € / 33.25 лв 14.00 € / 27.38 лв
12.78 € / 25.00 лв
25.00 € / 48.90 лв
37.00 € / 72.37 лв
42.00 € / 82.14 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| EAN код | 4715302447809 |
| Външен цвят | Оранжев / Черен |
| Височина | 300 мм |
| Дълбочина | 5 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Cougar |
| Адрес | 16720 Chestnut Street, Unit C City of Industry, CA 91748, U.S.A. |
| Контакти | +1-626-336-6588 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Геймърска подложка Cougar Arena Orange Gaming е възможно да има несъответствия.