Геймърска мишка Razer Basilisk V3 35K - Черна
88.00 € / 172.11 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 8886419334576 |
| Брой бутони | 11 |
| Включени кабели | USB кабел тип A към тип C |
| Живот на бутона | 90 000 000 цикъла |
| Интерфейс | USB |
| Макс. Скорост на движението | 750 in/sec |
| Максимално ускорение | 70 G |
| Сензор за мишка | Focus Pro 35K |
| Технология на свързване | С кабел |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колело / Built-in memory / Right Handed / Razer Speedflex Cable / RGB подсветка / 100% PTFE mouse feet |
| Чувствителност при движение | 35000 dpi |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 42.5 мм |
| Дълбочина | 130 мм |
| Ширина | 75.1 мм |
| Номинално тегло | 101 гр |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Razer |
|
Адрес |
9 Pasteur Irvine, CA 92618, USA |
|
Контакти |
1-855-872-5233 |
