Геймърска мишка LORGAR MSP80 - Бяла
Цена:
66.00 € / 129.08 лв
Купи с
13 x €5.74 (13 x 11.23 лв.)
Продукти от същата категория
90.00 € / 176.02 лв
145.00 € / 283.60 лв
145.00 € / 283.60 лв
164.00 € / 320.76 лв
164.00 € / 320.76 лв
170.00 € / 332.49 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| EAN код | 5291485017538 |
| Брой бутони | 10 |
| Дължина на кабела | 1.8 м |
| Екран | TFT / 0.85 inches 128x128 пиксела |
| Живот на бутона | 80 000 000 цикъла |
| Интерфейс | USB |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 100 dpi / 26000 dpi |
| Макс. Скорост на движението | 650 in/sec |
| Максимално ускорение | 50 G |
| Сензор за мишка | PixArt PAW3395 |
| Скорост на кадрите | 26000 кадъра в секунда |
| Скорост на реакция | 125 Hz / 250 Hz / 500 Hz / 1000 Hz / 2000 Hz / 4000 Hz / 8000 Hz |
| Софтуер | LORGAR PLATFORM |
| Технология на свързване | С кабел |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Характеристики на мишка | RGB подсветка / USB braided cable / Configurable multicolor RGB display / Ergonomic / Right-handed |
| Напрежение на входа | DC 5 V |
| Външен цвят | Бял |
| Височина | 40 мм |
| Дълбочина | 129 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Номинално тегло | 0.0935 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Lorgar |
| Адрес | Prestigio Plaza Tower, Spyrou Kyprianou Str., Geece |
| Контакти | +35725257350 |
Коментари
Категории: Геймърски мишки
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Геймърска мишка LORGAR MSP80 - Бяла е възможно да има несъответствия.