Геймърска мишка LORGAR MSA10W - Безжична - Бяла
Цена:
51.00 € / 99.75 лв
Продукти от същата категория
90.00 € / 176.02 лв
145.00 € / 283.60 лв
145.00 € / 283.60 лв
164.00 € / 320.76 лв
164.00 € / 320.76 лв
170.00 € / 332.49 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| EAN код | 5291485016951 |
| Брой бутони | 7 |
| Брой захранващи конектори | 1 |
| Дължина на кабела | 1.8 м |
| Живот на бутона | 50 000 000 кликвания |
| Интерфейс | USB |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 100 dpi / 12000 dpi |
| Макс. Скорост на движението | 300 in/sec |
| Максимален капацитет на пиковия ток | 400 mAh |
| Максимално ускорение | 35 G |
| Сензор за мишка | PixArt PAW3311DB |
| Скорост на кадрите | 12000 кадъра в секунда |
| Скорост на реакция | 125 Hz / 250 Hz / 500 Hz / 1000 Hz |
| Софтуер | LORGAR PLATFORM |
| Средно време за работа на батерия | 100 часа |
| Съвместимост с мрежови стандарти | BT 5.3 |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Тип мрежово оборудване | Wireless transmitter / BT 5.3 / USB (A/C) кабел |
| Функция на бутона | Programmable (six buttons) |
| Характеристики на мишка | Right Handed / RGB осветление / Symmetrical / Lightweight / Comb bottom with LORGAR logo on PCBA / USB braided cable |
| Чувствителност при движение | 12000 dpi |
| Тип захранващи конектори | USB (C) |
| Напрежение на входа | DC 5 V |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Вграден |
| Външен цвят | Бял |
| Височина | 39 мм |
| Дълбочина | 123 мм |
| Ширина | 62.5 мм |
| Номинално тегло | 0.065 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Lorgar |
| Адрес | Prestigio Plaza Tower, Spyrou Kyprianou Str., Geece |
| Контакти | +35725257350 |
Коментари
Категории: Геймърски мишки
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Геймърска мишка LORGAR MSA10W - Безжична - Бяла е възможно да има несъответствия.