Геймърска мишка Logitech G102 LIGHTSYNC - Лилава
37.00 € / 72.37 лв
Спецификации
| Описание | |
| Response Rate | 1000 Hz |
| Брой бутони | 6 |
| Дължина на кабела | 2.1 м |
| Интерфейс | USB |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 200dpi / 8000dpi |
| Технология на свързване | С кабел |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Характеристики на мишка | ARM 32-bit Processor / RGB lighting |
| Чувствителност при движение | 8000 dpi |
| Външен цвят | Лилав |
| Височина | 116.6 мм |
| Дълбочина | 38.2 мм |
| Ширина | 62.15 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Logitech |
|
Адрес |
3930 N 1st St, San Jose, California 95134, USA |
|
Контакти |
support@logi.com |