Спецификации
| Описание | |
| Безжична технология | RF |
| Брой бутони | 5 |
| Включени кабели | Кабел за зареждане |
| Интерфейс | USB |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 100dpi / 25600dpi |
| Макс. Скорост на движението | 400 in/sec |
| Максимално ускорение | 40 G |
| Сензор за мишка | HERO |
| Скорост на реакция | 1000 Hz |
| Средно време за работа на батерия | 70 часа |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Характеристики на мишка | Built-in memory / ARM 32-bit Processor / POWERPLAY Compatible / LIGHTSPEED Wireless Technology / Click Tensioning System |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Външен цвят | Розов |
| Височина | 125 мм |
| Дълбочина | 40 мм |
| Ширина | 63.5 мм |
| Номинално тегло | 0.063 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Logitech |
|
Адрес |
3930 N 1st St, San Jose, California 95134, USA |
|
Контакти |
support@logi.com |