Геймърска мишка HP HyperX Pulsefire Haste 2 - С кабел - Бяла
- Наличност: В наличност
- Модел: 6N0A8AA
- SKU: 47099196
- EAN: 196786272530
Продуктът е разгледан 129 пъти
Цена:
79.00 € / 154.51 лв
Купи с
13 x €6.87 (13 x 13.44 лв.)
Продукти от същата категория
70.00 € / 136.91 лв
90.00 € / 176.02 лв
145.00 € / 283.60 лв
145.00 € / 283.60 лв
164.00 € / 320.76 лв
164.00 € / 320.76 лв
Характеристики
| Описание: | HyperX Pulsefire Haste 2 - Мишка - оптична - 6 бутона - жична - бяла |
| EAN: | 0196786272530 |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Общи | |
| Игри: | Да |
| Ширина: | 6,68 см |
| Дълбочина: | 12,43 см |
| Височина: | 3,82 см |
| Тегло: | 52 гр |
| Цвят: | Бял |
| Входно устройство | |
| Технология за свързване: | Кабелна |
| Технология за откриване на движение: | Оптична |
| Брой бутони: | 6 |
| Резолюция на движение: | 26000 dpi |
| Ефективност: | 100 милиона кликвания, 1 ms време за реакция, 50 G максимално ускорение, 650 ips скорост на проследяване, HyperX 26K сензор, 1 профилна вградена памет, честота на запитване: 8000 Hz, превключване на чувствителността в реално време 400/800/1600/3200 dpi |
| Дължина на кабела: | 1,8 м |
| Характеристики: | Per-LED RGB осветление, крака от политетрафлуоретилен (PTFE), симетричен дизайн |
| Разни | |
| Включени аксесоари: | HyperX дръжки |
| Софтуерни/системни изисквания | |
| Включен софтуер: | Софтуер HyperX NGenuity |
Производител на продукта
| Производител | HP |
| Адрес | 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States |
| Контакти | smb.sales@hp.com |
Коментари
Категории: Геймърски мишки
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Геймърска мишка HP HyperX Pulsefire Haste 2 - С кабел - Бяла е възможно да има несъответствия.