Геймърска мишка Endorfy GEM Plus - Безжична - Черна
207.00 € / 404.86 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 5903018666648 |
| Безжична технология | RF |
| Включени кабели | USB кабел тип C |
| Дължина на кабела | 1.6 м |
| Живот на бутона | 80 000 000 clicks |
| Интерфейс | USB |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 400dpi / 800dpi / 1000dpi / 1500dpi / 2000dpi / 3000dpi |
| Сензор за мишка | PixArt PAW3395 |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колело / Detachable Cable / RGB Backlight / KAILH GM 8.0 Switches |
| Чувствителност при движение | 26000 dpi |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 38.5 мм |
| Дълбочина | 126 мм |
| Ширина | 65.7 мм |
| Номинално тегло | 74 гр |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |