Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 4710483772832 |
| Max. Movement Speed | 150 in/sec |
| Mouse Sensor | PAW3309 |
| Response Rate | 1000 Hz |
| Дължина на кабела | 1.8 м |
| Интерфейс | USB |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 400dpi / 800dpi / 1600dpi / 3200dpi / 6400dpi |
| Максимално ускорение | 30 G |
| Технология на свързване | С кабел |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колело / Right Handed / RGB lighting |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 38 мм |
| Дълбочина | 125 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Номинално тегло | 89 г |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Cougar |
|
Адрес |
16720 Chestnut Street, Unit C City of Industry, CA 91748, U.S.A. |
|
Контакти |
+1-626-336-6588 |