Геймърска мишка Canyon Fortnax CND-SGM636W - 9 бутона - Бяла
16.00 € / 31.29 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 5291485015602 |
| Брой бутони | 9 |
| Дължина на кабела | 1.65 м |
| Живот на бутона | 5 000 000 clicks |
| Интерфейс | USB |
| Технология на свързване | С кабел |
| Характеристики на мишка | Braided Cable / RGB подсветка |
| Чувствителност при движение | 20000 dpi |
| Външен цвят | Бял |
| Височина | 45 мм |
| Дълбочина | 113 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Номинално тегло | 0.102 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Canyon |
| Адрес | 2A, Lintang Beringin 1, Batu Maung 11960 Penang |
| Контакти | 04-626 3539 |