Характеристики
| Описание на продукта | |
| Electronic Life Cycle | 50 000 000 Cycles |
| Keys Type | Механични |
| Брой клавиши | 104 |
| Интерфейс на клавиатурата | USB 2.0 |
| Интерфейс | USB (C) – USB (A) |
| Локализация | Английски |
| Тегло на пакет - Нето (кг) | 1.43 кг |
| Технология на свързване | С кабел |
| Функция на бутона/клавиша | Програмируем |
| Тип на превключвателя | Kalih Red |
| Очакван живот на превключвателя | 50+ милиона |
| Характеристики на клавиатурата | RGB Backlighting / 6 fixed color LEDs in 10 different lighting zones / 6+N Key Rollover & Anti-ghosting / |
| Локализация на клавиатурата | QWERTY |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 138 мм |
| Дълбочина | 43 мм |
| Ширина | 442 мм |
| Номинално тегло | 1.17 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |