Геймърска клавиатура Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED - Механична - Розова
223.00 € / 436.15 лв
Спецификации
| Описание | |
| Keys Type | Механични |
| Брой клавиши за бърз достъп | 12 |
| Включени кабели | Micro-USB Cable |
| Дължина на кабела | 1.8 м |
| Локализация | US English |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS / Windows |
| Технология на свързване | С кабел |
| Форм фактор | Compact |
| Функция на бутона/клавиша | Програмируем |
| Характеристики на клавиатурата | Multimedia Function / Detachable / Built-in Memory / RGB Backlighting / Adjustable Tilt Legs / Tenkeyless / Tactile Switch |
| Външен цвят | Розов |
| Височина | 200 мм |
| Дълбочина | 153 мм |
| Ширина | 361 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Logitech |
|
Адрес |
3930 N 1st St, San Jose, California 95134, USA |
|
Контакти |
support@logi.com |