Геймърска клавиатура Cougar Vantar MX - Механична
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CG37VAMM3SB0002
- EAN: CG37VAMM3SB0002
Продуктът е разгледан 352 пъти
Цена:
150.00 € / 293.37 лв
Продукти от същата категория
Свързване:
2,4 GHz Wireless
Bluetooth 5.1
USB с кабел
Живот на батерията – RGB осветление при 50% яркост:
До 72 часа (2,4 GHz)
Ж..
233.00 € / 455.71 лв
Свързване:
2,4 GHz Wireless
Bluetooth 5.1
USB с кабел
Живот на батерията – RGB осветление при 50% яркост:
До 72 часа (2,4 GHz)
Ж..
233.00 € / 455.71 лв
125.00 € / 244.48 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| EAN код | 4715302442163 |
| Keys Type | Mechanical |
| Дължина на кабела | 1.8 м |
| Интерфейс | USB |
| Технология на свързване | С кабел |
| Форм фактор | Low-profile |
| Характеристики на клавиатурата | N-Key rollover / 1000Hz Ultrapolling / Aluminium plate / RGB Backlighting |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 35 мм |
| Дълбочина | 130 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Cougar |
| Адрес | 16720 Chestnut Street, Unit C City of Industry, CA 91748, U.S.A. |
| Контакти | +1-626-336-6588 |
Коментари
Категории: Геймърски клавиатури
Тагове: Геймърска,
клавиатура,
Vantar,
Механична
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Геймърска клавиатура Cougar Vantar MX - Механична е възможно да има несъответствия.