Геймърска клавиатура Canyon CND-SKB55-US Cometstrike - Черна
Цена:
42.00 € / 82.14 лв
Продукти от същата категория
Свързване:
2,4 GHz Wireless
Bluetooth 5.1
USB с кабел
Живот на батерията – RGB осветление при 50% яркост:
До 72 часа (2,4 GHz)
Ж..
233.00 € / 455.71 лв
Свързване:
2,4 GHz Wireless
Bluetooth 5.1
USB с кабел
Живот на батерията – RGB осветление при 50% яркост:
До 72 часа (2,4 GHz)
Ж..
233.00 € / 455.71 лв
125.00 € / 244.48 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| EAN код | 5291485015237 |
| Electronic Life Cycle | 50000000 Cycles |
| Keys Type | Механични |
| Брой клавиши | 104 |
| Дължина на кабела | 1.8 м |
| Интерфейс | USB |
| Локализация | US English |
| Технология на свързване | С кабел |
| Характеристики на клавиатурата | Backlighting |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 26.6 мм |
| Дълбочина | 126 мм |
| Ширина | 436 мм |
| Номинално тегло | 0.82 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Canyon |
| Адрес | 2A, Lintang Beringin 1, Batu Maung 11960 Penang |
| Контакти | 04-626 3539 |
Коментари
Категории: Геймърски клавиатури
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Геймърска клавиатура Canyon CND-SKB55-US Cometstrike - Черна е възможно да има несъответствия.