Видео карта Gainward GeForce RTX 3070Ti Phoenix 8GB GDDR6X - 256 bit
Custom Tabs
Безплатна доставка
- Наличност: Изчерпан
- Модел: RTX 3070Ti Phoenix 4710562242713_3Y
- EAN: 4710562242713_3Y
Продуктът е разгледан 459 пъти
Цена:
636.00 € / 1,243.91 лв
Продукти от същата категория
279.00 € / 545.68 лв
329.00 € / 643.47 лв
363.00 € / 709.97 лв
Описание:
ASUS Dual GeForce RTX 5060 8GB - OC Edition - видеокарта - GeForce RTX 5060 - 8 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - 3 x DisplayPort, HDMI
EAN..
424.00 € / 829.27 лв
Описание:
ASUS PRIME GeForce RTX 5070 12GB - OC Edition - видеокарта - GeForce RTX 5070 - 12 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - 3 x DisplayPort, HDMI
..
777.00 € / 1,519.68 лв
Описание:
Sapphire NITRO+ Radeon RX 9070 - Видеокарта - Radeon RX 9070 - 16 GB GDDR6 - PCIe 5.0 x16 - 2 x DisplayPort, 2 x HDMI
EAN:
4895106295..
734.00 € / 1,435.58 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) / Nvidia CUDA / Nvidia Adaptive V-Sync / Nvidia G-Sync / VR Ready / Nvidia DLSS / NVIDIA Ampere Architecture / NVIDIA Studio / 2nd Gen Ray Tracing Cores / 3rd Gen Tensor Cores / NVIDIA Reflex / NVIDIA Broadcast |
| API поддръжка | OpenCL / DirectX 12.0 / OpenGL 4.6 |
| External Power | 2 x 8 pin |
| GPU Core Speed Boost | 1770 MHz |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Ray-tracing Cores Quantity | 48 |
| Tensor Core Quantity | 192 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 192 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Брой поточни процеси | 6144 |
| Графичен процесор - Име на ядро | GA104-300-A1 |
| Инсталирана видео памет | 8 Gbps |
| Капацитет на шината на паметта | 256 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 x16 |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler (2.7 Slot) |
| Скорост на видео памет | 19 MHz |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Форм фактор | Full-height |
| Ширина на канал за паметта | 608 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6X SDRAM |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| Чипсет на видео карта | Nvidia GeForce RTX 3070 Ti |
| Дълбочина | 294 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Gainward |
| Адрес | Schmelzer Str. 30, Willich, Germany (XpertVision GmbH) |
| Контакти | support@xpertvision.de |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Видео карта Gainward GeForce RTX 3070Ti Phoenix 8GB GDDR6X - 256 bit е възможно да има несъответствия.