Видео карта GAINWARD GeForce GTX 1660 SUPER GH 6GB GDDR6
726.00 € / 1,419.93 лв
Характеристики
| Bus Type: | PCI Express 3.0 x16 |
| Boost Clock: | 1785 MHz |
| Ядра на CUDA: | 1408 |
| Технология на процеса: | 12 nm |
| VR Ready: | Да |
| Максимална разделителна способност: | 7680 x 4320 при 60 Hz |
| Подробности за максимална разделителна способност: | DisplayPort: 7680 x 4320 при 60 Hz / HDMI: 4096 x 2160 при 60 Hz / DVI (Dual-Link): 2560 x 1600 при 60 Hz |
| Интерфейси: | DisplayPort HDMI DVI-D |
| Поддържа се API: | OpenCL, DirectX 12, Vulkan, OpenGL 4.6 |
| Характеристики: | Nvidia PhysX-Ready, NVIDIA GPU Boost, UEFI BIOS, NVIDIA G-Sync ready, DrMOS, 2-slot Fan Cooler, NVIDIA Ansel, NVIDIA Highlights, HDCP |
| Размер на паметта: | 6 GB |
| Технология на паметта: | GDDR6 SDRAM |
| Скорост на паметта: | 14 Gbps |
| Ефективна тактова честота: | 7000 MHz |
| Ширина на шината: | 192-битова |
| Пропускателна способност: | 336 GBps |
| Задължително захранване: | 450 W |
| Допълнителни изисквания: | 8-пинов конектор за захранване PCI Express |
| Работна консумация на енергия: | 125 вата |
| Съответстващи стандарти: | DisplayPort 1.4, HDCP 2.2 |
| Дълбочина: | 23,5 см |
| Височина: | 11,5 см |
| EAN: | 4710562242652 |
| Гаранция: | 12 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Gainward |
|
Адрес |
Schmelzer Str. 30, Willich, Germany (XpertVision GmbH) |
|
Контакти |
support@xpertvision.de |