Видео карта Gainward GeForce GT 730 SilentFX - GDDR3 - 2GB/64bit - HDMI - DVI - VGA
152.00 € / 297.29 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | Nvidia PureVideo HD / Nvidia PhysX / Nvidia Adaptive V-Sync / TrueHD and DTS-HD Audio Bitstreaming Support |
| API поддръжка | OpenCL / OpenGL 4.4 / DirectX 12.0 |
| Брой DVI интерфейс конектори | 1 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой VGA интерфейси | 1 |
| Брой графични процесори | 1 |
| Брой поточни процеси | 384 |
| Графичен процесор - Име на ядро | GK208 |
| Инсталирана видео памет | 2 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 64 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 2.0 x8 |
| Охладителна система - тип | VGA Heatsink |
| Скорост на GPU ядрото | 902 MHz |
| Скорост на видео памет | 800 MHz |
| Тип DVI интерфейс конектори | 24 Pin DVI-D |
| Тип VGA конектор | 15 Pin D-Sub |
| Форм фактор | Full-height |
| Ширина на канал за паметта | 12.8 GB/s |
| Тип паметта | GDDR3 SDRAM |
| Максимална резолюция | 4096x2160 |
| Чипсет на видео карта | Nvidia GeForce GT 730 |
| Дълбочина | 69 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Gainward |
|
Адрес |
Schmelzer Str. 30, Willich, Germany (XpertVision GmbH) |
|
Контакти |
support@xpertvision.de |