Втора употреба лаптоп Fujitsu Lifebook S781 - i5-2520M / 4GB / 500GB
Цена:
260.00 € / 508.52 лв
Характеристики
| Процесор: | Intel Core i5-2520M |
|---|---|
| Работна честота: | 2,50GHz до 3,20GHz / 3MB cache |
| Брой ядра: | 2 с |
| RAM памет: | 4GB |
| Тип RAM: | DDR3 |
| Графична карта: | Intel HD Graphic (Вградена) |
| Дисплей: | 14,1 инча с LED подсветка |
| Разделителна способност: | HD 1366x768 пиксела |
| Твърд диск: | 500GB - HDD / Опция за смяна с SSD |
| Оптично устройство: | DVD±RW |
| Камера: | Да |
| Аудио: | Вградени високоговорители |
| Безжична връзка: | Wi-Fi 802.11a/b/g/n |
| Интерфейси: |
|
| Операционна система: | Без ОС |
| Цвят: | Черен / Сив |
| Батерия: | Да (Работеща) |
| Размери: | 340 x 245 x 35 мм |
| Тегло: | 2.3 кг |
| Гаранция: | 6 месеца |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Втора употреба лаптоп Fujitsu Lifebook S781 - i5-2520M / 4GB / 500GB е възможно да има несъответствия.