Спецификации
| Описание | |
| Connector | USB Type C |
| EAN код | 740617305302 |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 64 GB |
| Скорост на пренос на данни | 5 Gbps |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 9 мм |
| Дълбочина | 59 мм |
| Ширина | 18.5 мм |
| Номинално тегло | 7 гр |
| Гаранционни условия (месец) | 60 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Kingston |
|
Адрес |
Sunbury-on-Thames, Middlesex, TW16 7EP, United Kingdom |
|
Контакти |
+44 (0)1932 738888 |