Флаш памет Kingston 32GB DataTraveler Exodia M USB 3.2 Gen2
8.00 € / 15.65 лв
Полезни връзки:
Още USB Памети
Спецификации
| Описание | |
| Connector | USB Type A |
| EAN код | 740617326185 |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 32 GB |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 11.6 мм |
| Дълбочина | 67.4 мм |
| Ширина | 21.8 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 60 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Kingston |
|
Адрес |
Sunbury-on-Thames, Middlesex, TW16 7EP, United Kingdom |
|
Контакти |
+44 (0)1932 738888 |