Флаш памет Kingston 128GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia
Цена:
16.00 € / 31.29 лв
Продукти от същата категория
Обем:64 GBИнтерфейс:USB 3.0Скорост на четене:130 MB/sГаранция:60 месецаДруги:Удароустойчива..
23.01 € / 45.00 лв
13.29 € / 25.99 лв
25.00 € / 48.90 лв
25.00 € / 48.90 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| Connector | USB Type A |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 128 GB |
| Скорост на пренос на данни | 5 Gbps |
| Характеристики | Pen Cap Design / Key Chain Hole |
| Външен цвят | Черен / Жълт |
| Височина | 10.14 мм |
| Дълбочина | 67.3 мм |
| Ширина | 21.04 мм |
| Номинално тегло | 0.011 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 60 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Kingston |
| Адрес | Sunbury-on-Thames, Middlesex, TW16 7EP, United Kingdom |
| Контакти | +44 (0)1932 738888 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Флаш памет Kingston 128GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia е възможно да има несъответствия.