Характеристики
| Капацитет: | 32 GB |
| Интерфейс: | USB 2.0 |
| Размери: | 54.6 x 19.2 x 8.3 мм |
| Гаранция: | 60 месеца |
| Линк: | Официална страница 32GB USB UV240 ADATA BLACK |
Производител на продукта
| Производител | ADATA |
| Адрес | 18F., No.258, Liancheng Rd., Zhonghe Dist., New Taipei City 235 |
| Контакти | +886-2-8228-0886 |