Тонколони Fenda R40BT - BT 4.2 - AUX - USB - Optical - Бели
101.00 € / 197.54 лв
Полезни връзки:
Още тонколони
Спецификации
| Описание | |
| S/PDIF-in Optical | 1 |
| Tweeter | 1 x 30W (1 x 1") |
| Woofer | 1 x 30W (1 x 4") |
| Аудио контроли | Бас / Treble / Потенциометър за звук / Power |
| Източник на захранване | Захранващ адаптер |
| Компоненти | 2 колонки |
| Шум на сигнала | 70 dB |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Напрежение на входа | AC 220-240 V |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Изходна мощност | 60 W |
| Изходна мощност на канал | 30 W |
| Честотен диапазон | 40Hz-20kHz |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| USB | 1 |
| Външен цвят | Бял |
| Височина | 282 мм |
| Дълбочина | 203 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Fenda |
|
Адрес |
Fenda Hi-Tech Park, Zhoushi Road Shiyan Bao'an, Shenzhen |
|
Контакти |
400-103-8886 |
