Тонколони F&D F550X - Bluetooth 4.0 - FM - LED дисплей
77.00 € / 150.60 лв
Полезни връзки:
Още тонколони
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 6924053404636 |
| Front | 2 x 14W (1 x 3") / 110mm x 118mm x 110mm |
| Speaker Features | Bluetooth / Digital FM radio / NFC |
| Включени аксесоари (опция) | Дистанционно управление |
| Компоненти | 2 колонки / Суб буфер |
| Материал на изработка | MDF |
| Суб буфер | 1 x 28W (1 x 6.5") / 279mm x 252mm x 252mm |
| Честотен диапазон изход/вход на суб буфер | 30Hz-110Hz |
| Тип аудио изход | 2.1 канален съраунд |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Напрежение на входа | AC 220-240 V |
| Вградени устройства | Четец за флаш карти / Светодиоден екран |
| Изходна мощност | 56 W |
| Честотен диапазон | 130Hz-20kHz |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Fenda |
|
Адрес |
Fenda Hi-Tech Park, Zhoushi Road Shiyan Bao'an, Shenzhen |
|
Контакти |
400-103-8886 |
