Захранване EVGA SuperNOVA 1300 P+ - 80 Plus PLATINUM 1300W - Fully Modular
628.00 € / 1,228.26 лв
Спецификации
| Описание | |
| +12V | 108.3 A (1300 ) |
| +3.3V | 23 A |
| +5V | 24 A |
| +5VSB | 0.3 A (15 ) |
| -12V | 0.5 A (6 ) |
| 15 пинов S-ATA конектор | 12 |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4 пинов конектор за Флопи дисково устройство | 1 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 6 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 8 |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Gold |
| EAN код | 4250812438652 |
| Efficiency | 92% |
| Modular Power Supply | Да |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 135 мм |
| Защита на веригата | Over Voltage / Undervoltage / Over Temperature / Over Current / Short Circuit Protection / Over Power |
| Средно време между повреди | 100000 часа |
| Напрежение на входа | AC 220-240 V |
| Максимално изходно захранване | 1300 W |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 86 мм |
| Дълбочина | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 120 месеца |