Видео карта EVGA GeForce RTX 2060 SC GAMING - 6GB GDDR6 - 192 bit
553.00 € / 1,081.57 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) / Nvidia GPU Boost / Nvidia G-Sync / VR Ready / Nvidia Ansel / Real-Time Ray Tracing / Nvidia Highlights / NVIDIA Game Ready |
| API поддръжка | DirectX 12.0 / OpenGL 4.6 |
| Card Slot Width | 2.75 slot |
| External Power | 8 pin |
| Max. Monitors Supports | 3 |
| Ray-tracing Cores Quantity | 30 |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 48 |
| Tensor Core Quantity | 240 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 120 |
| Брой DVI интерфейс конектори | 1 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой графични процесори | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 1 |
| Брой поточни процеси | 1920 |
| Изисквана захранваща мощност | 500 W |
| Инсталирана видео памет | 6 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 192 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 3.0 x16 |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler |
| Скорост на GPU ядрото | 1710 MHz |
| Скорост на видео памет | 14000 MHz |
| Тип DVI интерфейс конектори | 24 Pin DVI-D |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Ширина на канал за паметта | 336 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| Чипсет на видео карта | Nvidia GeForce RTX 2060 |
| Височина | 111.15 мм |
| Дълбочина | 189.89 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |