Водно охлаждане EVGA CLC 240mm All-In-One RGB LED CPU Liquid Cooler
Цена:
231.00 € / 451.80 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| Rated Speed Min | 500 RPM |
| Waterblock Material | Copper |
| Вентилатори-брой | 2 x 120мм*120мм*25мм |
| Височина на радиатора | 28 мм |
| Въздушен поток при определена скорост | 74.82 CFM |
| Живот на системата (очакван) | 80000 часа |
| Лагеруване | Teflon Nano Bearing |
| Номинална Скорост | 2400 RPM |
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Охладителна система - характеристики | Aluminium Radiator / RGB LED |
| Поддържани процесорни цокли | Socket AM2 / Socket 1366 / Socket AM3 / Socket 1156 / Socket 1155 / Socket 2011 / Socket FM1 / Socket FM2 / Socket 1150 / Socket 2011-3 / Socket 1151 / Socket AM4 / Socket 2066 / Socket TR4 / Socket 1200 |
| Радиатор-дълбочина | 276 мм |
| Съвместими устройства | CPU |
| Типично ниво на шум при работа | 39.9 dB |
| Ширина на радиатор | 122 мм |
| Външен цвят | Черен |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Водно охлаждане EVGA CLC 240mm All-In-One RGB LED CPU Liquid Cooler е възможно да има несъответствия.