Вентилатор EK-Furious Meltemi 120 - 1200-3500rpm
19.00 € / 37.16 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 3831109880128 |
| Rated Speed Min | 1200 RPM |
| Вентилатори-брой | 120мм 120мм 38мм |
| Въздушен поток при определена скорост | 121 CFM |
| Дължина на кабела | 0.5 м |
| Лагеруване | Double-ball Bearing |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Номинална Скорост | 3500 RPM |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Тип конектор на дънната платка | 4-pin |
| Типично ниво на шум при работа | 60.9 dB |
| Външен цвят | Черен |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |