Докинг станция Dell WD19S 210-AZBX-14 - Черна
366.00 € / 715.83 лв
Спецификации
| Описание | |
| Включени аксесоари | Захранващ адаптер |
| Включени кабели | USB кабел тип C |
| Дължина на кабела | 0.8 м |
| Необходима операционна система | Red Hat Enterprise Linux / Ubuntu / Microsoft Windows 10 |
| Портове | Gigabit Ethernet / DisplayPort / HDMI / USB 3.1 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.1 Gen 2 | 2 (USB 3.1 (type C)) |
| USB 3.1 Gen 1 | 3 (USB 3.1 (type A)) |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 27.94 мм |
| Дълбочина | 88.9 мм |
| Ширина | 205.74 мм |
| Номинално тегло | 0.585 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Dell |
|
Адрес |
Round Rock, TX 78682, United States |
|
Контакти |
(877) 289-3355 |