Докинг станция Canyon CNS-TDS07DG - 5 порта - Сива
94.00 € / 183.85 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 5291485005801 |
| Интерфейс | USB |
| Портове | VGA / USB / HDMI |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| USB 3.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| USB | 2 (USB Type-C) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| Външен цвят | Сив |
| Височина | 104 мм |
| Дълбочина | 104 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Номинално тегло | 0.203 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Canyon |
| Адрес | 2A, Lintang Beringin 1, Batu Maung 11960 Penang |
| Контакти | 04-626 3539 |