Лаптоп Dell Vostro 5410 - 14 инча - Intel Core i7 - 8GB - nVidia MX450 - 512GB PCIe
1,956.00 € / 3,825.60 лв
Спецификации
| Описание | |
| Инсталирана операционна система | Linux Ubuntu |
| Процесор | Intel Core i7-11370H |
| Брой ядра на CPU | 4 |
| CPU Cache Size | 12 MB |
| Installed RAM | 8 GB |
| Тип паметта | GDDR5 SDRAM |
| Технология на паметта | DDR4 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 3200MHz(PC4-25600) |
| Solid State Drive | 512 GB PCIe NVMe 3.0 x4 M.2 Form Factor |
| Дължина на диагонала на екрана | 14" |
| Тип на екрана | LCD Display |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Характеристики на дисплея | Матово покритие против отблясъци |
| Технология на дисплея | Активна TFT матрица |
| Чипсет на видео карта | NVIDIA GeForce MX450 |
| Installed Video Memory | 2 GB |
| Уеб камера | 0.9 Mpixel |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Порт за слушалки | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Технология на батерията | Литиево Йонно Полимерна |
| Вградени устройства | Finger Print Reader / Touchpad / Speakers / Микрофон / Card Reader |
| Характеристики на клавиатурата | Клавиатура с подсветка |
| LAN | Gigabit Ethernet, 1 (RJ-45) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| WI-FI | IEEE 802.11a / IEEE 802.11b / IEEE 802.11n Wi-Fi 4 / IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 / IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Тип флаш памет | Micro SD |
| Височина | 17.02 мм |
| Дълбочина | 212.8 мм |
| Ширина | 321.27 мм |
| Номинално тегло | 1.4 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 36 мес. |
Производител на продукта
|
Производител |
Dell |
|
Адрес |
Round Rock, TX 78682, United States |
|
Контакти |
(877) 289-3355 |