Лаптоп Dell Vostro 3510 - Core i5 - 8GB - 256GB PCIe NVMe
1,056.00 € / 2,065.36 лв
Спецификации
| Описание | |
| Инсталирана операционна система | Linux Ubuntu |
| Процесор | Intel Core i5-1135G7 |
| Брой ядра на CPU | 4 |
| CPU Cache Size | 8 MB |
| Turbo Clock Rate | до 4.2 GHz |
| Процесор - Име на ядро | Tiger Lake |
| Цокъл на процесора | 1449 |
| Максимална тактова честота на шината на процесора | 4 GT/sec |
| Installed RAM | 8 GB (1 slot ) |
| Maximum Installable RAM | 16 GB |
| Общ брой слотове за памет | 2 |
| Технология на паметта | DDR4 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 2666MHz(PC4-21300) |
| Форм фактор на паметта | SODIMM 260-pin |
| Solid State Drive | 256 GB PCIe NVMe |
| Дължина на диагонала на екрана | 15.6 инча |
| Тип на екрана | LCD |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 60 Hz |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Характеристики на дисплея | Full HD / Anti-Glare / WVA |
| Чипсет на видео карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Уеб камера | 0.9 Mpixel |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| Технология на батерията | Литиево-полимерна |
| Вградени устройства | Touchpad / Speakers / Микрофон / Card Reader |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Характеристики на клавиатурата | Клавиатура с подсветка |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| LAN | Gigabit Ethernet / 1 (RJ-45) |
| Bluetooth | Да |
| WI-FI | IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) / 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| Тип флаш памет | SD / SDHC / SDXC |
| Височина | 18.9 мм |
| Дълбочина | 235.56 мм |
| Ширина | 358.5 мм |
| Номинално тегло | 1.69 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Характеристики за сигурност | Security Lock Slot |
Производител на продукта
|
Производител |
Dell |
|
Адрес |
Round Rock, TX 78682, United States |
|
Контакти |
(877) 289-3355 |