Лаптоп Dell Vostro 3501 15.6 инча - Intel Core i3 - 4GB - 1TB
964.00 € / 1,885.42 лв
Полезни връзки:
Още лаптопи
Спецификации
| Описание | |
| Инсталирана операционна система | Linux Ubuntu |
| Процесор | Intel Core i3-1005G1 |
| Брой ядра на CPU | 2 |
| Вътрешна тактова честота | 1.2 GHz (up to 3.4 GHz) |
| Installed RAM | 4 GB |
| Maximum Installable RAM | 16 GB |
| Технология на паметта | DDR4 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 2666MHz(PC4-21300) |
| Hard Disk Drive | 1 TB SATA твърд диск |
| Дължина на диагонала на екрана | 15.6" |
| Тип на екрана | LCD |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Характеристики на дисплея | Матов |
| Чипсет на видео карта | Intel UHD Graphics |
| Уеб камера | 720p |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| Технология на батерията | Polymer |
| Вградени устройства | Touchpad / Speakers / Микрофон / Card Reader |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Локализация на клавиатурата | Български |
| LAN | Gigabit Ethernet, 1 (RJ-45) |
| Bluetooth | Да |
| WI-FI | IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| Височина | 19.9 мм |
| Дълбочина | 249 мм |
| Ширина | 363.96 мм |
| Номинално тегло | 1.9 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 36 мес. |
Производител на продукта
|
Производител |
Dell |
|
Адрес |
Round Rock, TX 78682, United States |
|
Контакти |
(877) 289-3355 |